Gimliho web „foggy point” - programování, php, outdoor, o ničem...Skip to main content.

gWordsRepeater

Nechtělo se mi učit v MHD při cestách do školy německá slovíčka z aspoň dvacetikilové ;-) učebnice s naproto iritujícím názvem (modří už vědí). Takže jsem se dokopal k tomu, napsat si na to prográmek do PDA…

Má to pár výhod. Člověk aspoň nefixluje a nekouká se na další řádek jako při učení a opakování si běžným způsobem. PDA je menší a skladnější než učebnice. A člověk získá nějaké povědomí o slovíčkách, když je musí přepsat do souboru. (Opomíjím možnost si je najít na netu.) Pochopitelně to nemusí sloužit jen k procvičování slovíček, ale může posloužit k jakémukoli účelu, kde si člověk musí asociovat dohromady nějaké dvojice např. fyzikální veličiny a jejich jednotky.

Naprogramoval jsem to v C# a byl mírně zděšen, když jsem aplikaci omylem spustil i na destopu a ona normálně naběhla a fungovala. Testováno jen na PDA s WM5 s VGA rozlišením, ale snad to bude fungovat i na QVGA, či starších WM 2003/2. Uvítám zpětné ohlasy.

Předem chci ale upozornit, že aplikaci jsem si psal pro sebe tak, aby vyhovovala mě. Takže komu se nebude líbit, nebo mu nebude funkčně dostačovat, tak má smůlu a nechť ji nepoužívá. A mě je to fuk! Neposkytuji taky ŽÁDNOU podporu k aplikaci. Nezaručuji jakoukoli péči a další vývoj. A vůbec… je to moje aplikace, ale je mi líto nechat si ji pro sebe, takže ji tímto vypouštím do světa a třeba přijde užitečná i někomu jinému. (Taky uvítám zpětné ohlasy.)

Stránka aplikace: http://gimli2.gipix.net/…rdsrepeater/Gimli2 | Vyšlo: 18. 12. 2007 - 21:16:13 | Zobrazení: 3388

Články podobné

Žádné podobné články nejsou k dispozici.

Podobnost je určována triviální cestou shody některého ze slov z nadpisu článku. Jsem zvědavej, co to tu bude nabízet za asociace ;-)