Gimliho web „foggy point” - programování, php, outdoor, o ničem...Skip to main content.

Záhada bankomatu

Dnes jsem zůstal zírat u svého pravidelného výpisu z účtu. Ne, žádné nečekané pohyby peněz se nekonaly, ale Česká spořitelna asi zavádí nové postupy a metody ve způsobu poskytování služeb klientům.

Rozhodli se, že některé (své?) bankomaty označí samolepkou s nápisem "Zadávání příkazů k úhradě". Mno proč ne, funkce by to mohla být užitečná. Teda neznám cenu za takovou bankovní transakci. A pohodlí E-bankingu to taky nebude, ale co... hodit se to může. U takto označených bankomatů bude služba dostupná neustále.

Ale co bankomaty bez samolepky? Tady tomu prostě nerozumím. Uvádějí, že: "služba bude k dispozici v pracovních dnech od 17 do 8 hodin. a po celý den o víkendu" Proč? Buď je to jen tisková chyba, nebo nasadili novou politiku práce. Buď je myšlen interval od 8:00 do 17:00 a nějaký ze zaměstnanců bude ve své normální pracovní době patrně řídit příkazy došlé z bankomatů (řekněme, že bez samolepky budou nějaké technicky zastaralé typy) a dohlížet na chod systému. Pokud je ale uvedený interval správný, bude muset dotyčný pravocat v noci, za což mu zajisté náleží vyšší odměna. O víkendech tam bude dokonce pořád, za což by zasluhoval taktéž vyšší ocenění.

Vysvětlení se nabízí, kromě tiskové chyby hned několik.

Dokument doličný:
novinky u bankomatuGimli2 | Vyšlo: 13. 5. 2005 - 15:42:39 | Zobrazení: 3104

Články podobné

Žádné podobné články nejsou k dispozici.

Podobnost je určována triviální cestou shody některého ze slov z nadpisu článku. Jsem zvědavej, co to tu bude nabízet za asociace ;-)