Gimliho web „foggy point” - programování, php, outdoor, o ničem...Skip to main content.

Octoginta Octo

Možná jsem se zbláznil, ale třeba taky už blázen jsem...

Běh ... šílený běh ... krátce po začátku ... ve tmě v dálce prosvítá světlo ohně ... první zpráva, první úkol ... krev rychle pulsuje tělem a myšlenky se honí tak jako šílené ... odvaha ... chuť jít ... touha porazit čas ... zvítězit ... nad ostatními ... nebo alespo? nad sebou.

Chůze ... snad jen klopýtání ... co je silnější než únava ... teplý čaj ... další pár kroků ... odpočinek ... znovu ... znovu ... nejsi tu sám ... pět párů nohou ... pětkrát stejně nesmyslná tvrdohlavost ... už jen kousek ... polévka z jednoho ešusu ... nevnímej sebe ... poslouchej okolí ... strom ... žlutá tráva pod nohama ... další krok ... to bahno je všude ... blíží se cíl ... hurá!!

Spát dovoleno. Ale je na to kdy? Čas běží, běží a pádí, pádí a utíká. Bez oddechu. Pořád.

Vetšina stále ještě nechápe, ale nebudu dál napínat. Zúčastnil jsem se akce Octoginta Octo. Jedná se outdoorový závod pětičlenných družstev, který trvá přesně 88 hodin. Akci pořádá občanské sdružení pro rozvoj osobnosti Velký vůz. Závod začal ve středu 16.11.2005 21:35 v Kutné Hoře na hlavním nádraží. Konec byl v neděli 20.11.2005 13:35 v Ledči nad Sázavou. Skládal se z několika etap. A více se dozvíte přímo na stránkách 88čky

To byl taky možná jeden z důvodů, proč se tu dlouho neobjevilo nic nového. Skoro 5 dní na akci, pak zařizovat co se nahromadilo a nakonec napsat report. Takže jak probíhala Octoginta Octo z pohledu týmu Trosečníci?Gimli2 | Vyšlo: 30. 11. 2005 - 23:08:34 | Zobrazení: 3348

Články podobné

Podobnost je určována triviální cestou shody některého ze slov z nadpisu článku. Jsem zvědavej, co to tu bude nabízet za asociace ;-)